Hoppa till sidans innehåll

2020


VINNARE HÖSTTERMINEN 2020, 6/9 - 6/12

6 december (sista gåbingon innan juluppehåll)

Kicki Kluvert

Kent Lindahl

Mimmi Johansson

Christer Jensen

Agneta Flyckt

Barnrebusvinnare

Ellen Wåglöf

Natalie Georgsson

Noel Gatugård

 

29 november

Noel Lindahl

Kajsa Bylund

Anders Högberg

Berit Karlsson

Niklas Mikkola

Barnrebusvinnare

Penny Häggblom

Kevin Zavala

Milly Kostin

 

22 november

Eva Hamrin

Anders Engström

Lars Kyrk

Mats Wåglöf

Jens Johansson

Barnrebusvinnare

Zion Rahman

Majken byström

Hugo Thunström

 

15 november

Carina Nyberg

Sture Melin

Jennifer Söderström

Per Boman

Doris Backlund

Barnrebusvinnare

Uno Lind

Ellen Krona

Hugo Thunström

 

8 november

Jeanette Hedlund Grass

Camilla Törnell

Bo Nilsson

Lars Pettersson

Mikael Rystedt

Barnrebusvinnare

Penny Häggblom

Saga Lidin

Noah Sjögren

 

1 november

Lars Norberg

Birgitta Vallgren

André Forslund

Jens Johansson

Per Boman

Barnrebusvinnare

Tilda Sundin

Milly Kostin

Bo Nilsson

 

25 oktober

Henrik Ljusberg

Berit Nyberg

Ann-Katrin Nordqvist

Johanna Halvars

Britt Forslund

Barnrebusvinnare

Nova Lundqvist

Leo

Liam Nordin

 

18 oktober

Catarina Bernblom

Susanne Larsson

Tilde Ulfsparre

Henrik Hörnfeldt

Jenny Åslund

Barnrebusvinnare

Elias Markström

Walter Westlund

Alicia Sahlin

 

11 oktober

Berit Karlsson

Kikki Kluvert

Ilona Wadell

Kjell Söderberg

Max Johansson

Barnrebusvinnare

Alicia Sahlin

Holly Gyllenqvist

Ville Bylund

 

4 oktober

Lisbeth Melin

Thomas Jonasson

Sven-Arne Lindblom

Patricia Hellberg

Cristian Berg

Camilla Törnell

Gudrun Eriksson

Tony Nordin

Barnrebusvinnare

Hugo Wikström

Nova Bergström

Lexie Lundqvist

 

27 september

Runar Thuresson

Madelene Bylund

Marlene Andersson

Ewa Svedin

Maria Öllén 

Barnrebusvinnare

Bianca Viksell

Hugo Thunström

Holly Gyllenqvist

 

20 september

Kerstin Svedin

Sture Melin

Clary Sundin

Leo Bernblom

Mimmi Johansson

Barnrebusvinnare

Ralf Åhlberg

Elise Einarsson

Astrid Redbrink

 

13 september

Margareta Eriksson

Anders Sundström

Jonas Larsson

Britt-Marie Hellberg

Jennifer Söderström

Barnrebusvinnare

Bosse Nilsson

Freja Söderberg

Erik larsson

 

6 september

Doris Wårlin

Monica Byström

Lisbeth Melin

Solveig Rutfjäll

Kerstin Bergström

Barnrebusvinnare

Hailey Hellberg

Anna Johansson

Majken Byström

 

VINNARE VÅRTERMINEN 2020

10 maj (säsongsavslutning innan sommaruppehåll)

Malin Åhlin

Ann-Kristin Nordqvist

Per Eriksson

Ana-Carin Ljusberg

Jacob Berg

Barnrebusvinnare

Bo Nilsson

Bianca Viksell

Britta Nilsson

 

3 maj

Björn Nordqvist

Emma Häggqvist

Jessica Nordqvist

Tobias Dahlstedt

Jens Lindholm

Barnrebusvinnare

Otto Sjödin

Bo Nilsson

Leia Enström 

 

26 april

Selma Åsander

Jacob Berg

Alicia Sahlin

Stig Carlsson

Catarina Bernblom

Barnrebusvinnare

Elias Berg

Britta Nilsson

Vincent Berg

 

19 april

Isa-Behl Byström

Thomas Andersson

Kerstin Bergström

André Sundström

Tindra sundqvist

Barnrebusvinnare

Hugo Thunström

Erik Larsson

Majken Byström

 

12 april

Marie Åslin

Joydeep Dey

Bo Nilsson

Carin Boman

Adrian Glennemo 

Barnrebusvinnare

Malte Mattsson

Hanna Häggquist

Alma Monticciolo

 

5 april

Tobias Dahlstedt

Noel Lindahl

Celina Sundqvist

Marie Åslin

Molly Marklund

Barnrebusvinnare

Milly Kostin

Molly Enström

Vincent Berg

 

29 mars

Dennis Karlsson

Patricia Hellberg

Helena Hubinette

Mimmi Johansson

Marlene Andersson

Barnrebusvinnare

Arvid Glennemo

Viktor Rönnberg

Hugo Thunström

 

22 mars

Karin Jonasson

Göran Hörnfeldt

Kicki Nordin

Viktoria Forsberg

Malin Åsen 

Barnrebusvinnare

Isabelle Jonsson

Erik Larsson

Mikael Timander

 

15 mars

Pia Montell

Peter Westlund

Åsa Rylander

Lian Olsén 

Ann-Katrin Nordqvist

Barnrebusvinnare

Ella Knuutti

Hugo Thunström

Freja Söderberg

 

8 mars

Carin Boman

Inger Vallgren

Lisbeth melin

Bert-Ove Bergström

Peter Jonsson

Barnrebusvinnare

Tilda Molinder

Alexis Eden

Alma Mutato

 

1 mars

Andreas Hamrin

Maria Jönsson

Kerstin Bergström

Alicia Nyh

Inger Forslund

Barnrebusvinnare

Noel Hautala

Lovis Persson

Ella Knuutti

 

23 februari

Johanna Pettersson

Lisbeth Melin

Cecilia Ekerhall

Birgitta Vallgren

Loke Ekerhall

Barnrebusvinnare

Elise Einarsson

Malte Lindholm

Almaro Pettersson

 

16 februari

Marlene Andersson

Milly Eriksson

Cecilia Ekerhall

Carina Nyberg

Patrik Ekmyhl

Barnrebusvinnare

Noel Hawatala

Joline Pettersson

Britta Nilsson

 

9 februari

Sven-Arne Lindblom

Gerd Fyhr

Andreas Pettersson

Eva-Lena Nordström

Tommy Persson

Barnrebusvinnare

Ebbe Einarsson

Stina Markusson

Joline Pettersson

 

2 februari

Peter Lodin

Thilde Söderberg

Carina Nyberg

Kerstin Bergström

Kerstin Ågren

Barnrebusvinnare

Hugo Thunström

Ella Knuutti

Bosse Nilsson

 

26 januari

Kerstin Bergström

Åsa Rylander

Emma Karlsson

Cecilia Lind

Lisbeth Melin

Barnrebusvinnare

Alex Morticciolo

Brooklynn Dalling

Max Johansson

 

19 Januari

Ann Näslund

Bernt-Ove Bergsten

Johan Leman

Linda Knuutti

Åsa Rylander

Barnrebusvinnare

Alison Söderström

Hugo Thunström

Eddie Brandin

Uppdaterad: 20 MAR 2021 08:16 Skribent: Marie Lundqvist
Epost: Adressen Gömd

Postadress:
Timrå Korpidrottsförening. - Korpen
Cirkelvägen 10
86143 Sörberge

Besöksadress:
Korpstugan, Gymnasievägen 8
86141 Sörberge

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info