Hoppa till sidans innehåll

september-december


14 december

Maya Hulinder Ryttargatan 2 A Umeå

Kerstin Bergström Köpmangatan 34B Timrå

Sven-Arne Lindblom Strålvägen 12 Sörberge

Alvin Thunström Medborgargatan 1 Timrå

Gerd Berg mellangatan 32 Timrå

Tilda Lundqvist Tallbacksvägen 8 Timrå

Max Hulinder Meterorvägen 21 Sundsbruk

Nano Jäärf Timotejgränd 4 Sörberge

7 december

Birgitta Andersson Finstavägen 26 Sundsbruk

Lisbeth Melin Drevvägen 3 Timrå

Gustav Öberg Sandarnevägen 16 Bergeforsen

Sven-Erik Ljung Polarisväg 11 Sundsbruk

Linda Knutti  Långvägen 16 Bergeforsen

Inger Wallgren Bastugränd Fagervik

Adrian Söderström Skärgårdsvägen 11 Alnö

Elisabeth Lindberg Polarisväg 11 Sundsvbruk

Barnrebusvinnare

Leo Bernblom södra Köpmangatan 13A Timrå

Agnes Glennemo Lönnvägen 3 Sörberge

Johan Lemon Allsta Sundsvall

30 november

Felicia Freed johnsson Centrumvägen 36 Söråker

Benny Wadell Tallbacksvägen 7 Timrå

Simon Forsberg Tjärngatan 9 Sörberge

Bengt-Erik Rylander 222 Kovland

Ylva Johansson Bovägen 10G Timrå

Ester Johansson Färjvägen 14 Sörberge

Victor Holmsten Renvägen 8 Sörberge

Emilia Lundqvist Tallbacksvägen 8 Timrå

23 november

Bengt-Erik Rylander Solum 222 Kovland

Linda Knuutti Långvägen 16 Bergeforsen

Birgitta Vallgren Borrgatan 12 Bergeforsen

Simon Forsberg Tjärngatan 9 Sörberge

Stig Inge Öberg Sandarnavägen 16 Bergeforsen

Edith Vikberg Mellangatan 19A Timrå

Peter Jonsson Ängesvägen 1 Sundsbruk

Elisabeth Lindberg Polarsvängen 11 Sundsbruk

 

16 november

Ingvar Larsson Berglundavägen 30 Sörberge

Ulla Jonsson Januarivägen 36 Sundsbruk

Bengt O Henriksson Daggvägen 11 Sörberge

Peter Jonsson Ängesvägen 1 Sundsbruk

Annsofi Olsson Sörbergevägen Sörberge

Fredrik Freed Centrumvägen 36 Söråker

Helena Johansson Krossvägen 2 Sörberge

Simon Forsberg Tjärngatan 9 Sörberge

 

9 november

Ann Magnusson Orrvägen 4 Timrå

Tilda Sandström Brinkvägen 11 Sörberge

Göran Larsson Bågevägen 93c Sundsvall

Tilda Lundkvist Tallbacksvägen 8 Timrå

Kerstin Bergström Köpmangatan 34B Timrå

Nils Ove Berglund Lejonvägen 12B Sörberge

Caroline Birberg Blåklintvägen 2 Timrå

Lena Jonsson Skogsvägen 26 Timrå

2 november

Anne-Lie Andersson Johanndedalsvägen 32 Sundsvall

Sture Mehlin Drevvägen 3 Timrå

Agneta Nilsson Mellangatan 22 Timrå

Maria Eriksson Fors Öråkersvägen 33 Sundsvall

Anders Enström Kajvägen 3 Timrå

Sven-Arne Lindblom Strålvägen 12 Sörberge

Anita Meijer Kungsvägen 7 Sundsvall

Mia Klingsby Fasanvägen 28 Timrå

Barnrebus
Wille Lundbäck Orienterarvägen 13 Kovland

Alva Ålund Tjärngatan 23 Sörberge

Emil Öberg BAsvägen Bergeforsen

26 oktober

Gunnar Lundqvist Bäckebovägen 24D Sundsvall

Gerd Berg Mellangatan 32 Timrå

Anderas Nilsson Medborgargatan 31D Sundsvall

Anneli Nyqvist Fyrväpplingsvägen 1 Sundsbruk

Lars - E Bergman Tranvägen 20 Timrå

Maria Kulla Stavre 424 Ljustorp

Asta Wahlberg Tallnäsvägen 53 Timrå

Linda Knuutti Tångvägen 16 Bergeforsen

19 oktober

Lars-Göran Åhlund Skogsvägen 26 Timrå

Lars Jäärf Skogsvägen 20 Timrå

Monica Åberg Vivsta 192 Matfors

Anita Henriksson Duvägen 3 Timrå

Max Berglund Tjädervägen 18 Timrå

Maria Kulla Stavre 424 Ljustorp

Wilmer Åström Liljevägen 3 Sörberge

Elivra Hellberg Veteslingan 4 Sörberge

12 oktober

Emma Österlund kantarellvägen 17 Sundsbruk

Edith Vikberg Mellangatan 19ATimrå

Eva Lidin Grönfinksvägen 8 Timrå

Barbro Hammarström Solhemsvägen Sörberge

Doris Wårlin Köpenhemnsvägen 4 Fagervik

Boel Nilsson Barrvägen 2 Bergeforsen

Thomas Johansson Furustigen 7 Timrå

Emil Lidin Dalgatan Sörberge

5 oktober

Calle Forslund Färgvägen 19 Sörberge

Marie Zakrisson Rosenlundgatan 26D Sundsvall

Charlotte Andersson Tretomrgränd 1 Fagervik

Linnea Nordlander Klintgatan 18B Sundsvall

Soivi Saari Lilla Bandsjön 108 Timrå

Eva Hamrin Solbackavägen 11 Sörberge

Anton Högström Slåttsvedgatan 8 Fagervik

Barbro Hammarström Solhemsvägen 1 Sörberge

 

28 september

Per Boman Brinkvägen 8 Sörberge

Gertrud Enerud Stationsgatan 8A Timrå

Jakop Andersson Tretomsgränd 1 Fagervik

Kalle Hamrin Stationsgatan 7B Timrå

Malin Larsson Banergatan 8 Timrå

Mikaela Jensen Radhusgatan 102 Sörberge

C Bylund Lysekilsvägen 15 Sundsvall

Helen Ledin Spånkullevägen 7 Fagervik

 

Barnrebusvinnare

Cornelia Asplund Nygatan 2 Timrå

Emilia Lindrot Frölandsvägen 75 Timrå

Tilly Sundberg Linvägen 9 Söråker

 

21 september

Sven Östman Stationsgatan 8A Timrå 

Mira Eriksson Radhusgatan 77 Sörberge

Lisbeth Melin Drevvägen 3 Timrå

Laila Thoresson skogsvägen 22 Timrå

Josephine Dahlqvist Bryggargatan 3 A Timrå

Martina Åslund Mariedalsbatan 3 Timrå

Adrian Söderström Skärgårdsvägen 11 Alnö

Yngve Marklund Måsvägen 7 Timrå

14 september
Mn Nilsson Krokusvägen 6 Kvissleby

William Vinroth Bölevägen 20 Sörberge

Cristina Lagergren Öngård 765 Söråker

Kent Sundberg Linvägen 9 Söråker

Ella Lundström Skogsvägen 4A Timrå

Kerstin Bergström Köpmangatan 34 B Timrå

Vendela Rehn Snickarvägen 13 Bergeforsen

Örjan Vesterlund Lärkvägen 1 Sörberge

Uppdaterad: 07 SEP 2015 17:56 Skribent: Marie Lundqvist

Hjärtstartare finns i Korpstugan

I Korpstugan finns hjärtstartare.

 

Klicka på bilden för länk och guide till inloggning och passbokning.

Klicka på bilden för att registrera ditt medlemsskap, köpa terminskort och boka pass i Kit. Pass bokas endast för spinning, drop in på övriga pass. 

 

Tidningen #thisiskorpen visar på vår bredd och inspirerar Sverige till ett liv i rörelse med mycket glädje, gemenskap och känslan av att hos oss är alla välkomna!

 


Nyfiken på Korpen? Klicka på bilden och kika in på korpens webbsite.

Postadress:
Timrå Korpidrottsförening. - Korpen
c/o Gunilla Enerud, Backgatan 3
86132 Timrå

Besöksadress:
Korpstugan, Gymnasievägen 8
86141 Sörberge

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info