Hoppa till sidans innehåll

Sidovinst/barntävling


Grattis! sidovinst och vinst i barntävlingen hämtas ut på gåbingosöndagarna kl 10-13. Vi reserverar oss för eventuella stavfel.

Chans till extravinst,"sidovinst", varje vecka om du skriver namn och adress och lämnar in din bricka som du inte vunnit bingo på. Vi drar även tre vinnare av barntävlingen varje söndag.

Med anledning av dataförordningen GDPR, publicerar vi endast namn. Uppge namn och adress vid hämtning av vinst. Vi sparar inga personuppgifter efter det att vinst hämtats ut.

Höstterminens gåbingo: 12 september - 12 december 2021

Vi följer utvecklingen av pandemin och anpassar verksamheten efter Folkhälsomyndighetens restriktioner.  Håll koll på eventuella förändringar som kan komma att påverka gåbingon. Information hittar du här på webbsidan och på facebook.

 

VINNARE HÖSTTERMINEN 2021

28 november

Maria Sjöberg

Kerstin Bergström

Berit Nyberg

Astrid Berg

Tilde Ulfsparre

BARNTÄVLINGEN

Joline Pettersson

Malte Lindholm

Ellen Wåglöf

21 november

Ann Hägglund

Leif Bylund

Bettan Engström

Anita Söderström

Henrik Thelberg

BARNTÄVLINGEN

Harry Brännmark

Nellie Lundin

Eliaz Sundin

14 november

Edvin Vähäsalo

Angelica Andersson

Kerstin Marklund

Kent Ströberg

Janne Bredberg

BARNTÄVLINGEN

Alfons Claesson

My Pettersson

Liam Nordin

7 november

Fredrik Sahlin

Elisabeth Nyh

Neo Johansson

Veronicka Eriksson

Thomas Johansson

BARNTÄVLINGEN

Joline Pettersson

Meya Asp

Oliver Österholm

31 oktober

Olle Eden

Kerstin Marklund

Kerstin Lundgren

Ann Hägglund

Majken Byström

BARNTÄVLINGEN

Ella Knuutti

Ebba Aune

Ian Hellkvist

24 oktober

Gerd Nordenberg

Janne Bredberg

Maria Elmehög

Monika Persson

Eva Bollemo

BARNTÄVLINGEN

Milly Kostin

Hugo Åsen

Neo Johansson

17 oktober

Birgitta Henriksson

Kerstin Bergström

Sonja Åkerlund

Freja Söderberg

Carina Nyberg

BARNTÄVLINGEN

Hugo Thunström

Ellen Wåglöf

Tuva Källman

10 oktober

Mimmi Johansson

Kenneth Nyh

Andreas Pettersson

Liam Viklund

Lars-Olof Söderberg

BARNTÄVLINGEN

Signe Granlund

Neo Söderström

Liam Viklund

3 oktober

Julia Larsson

Johan Leman

Per Eriksson

Elisabeth Nyh

Zoey Datting Pal

BARNTÄVLINGEN

Milly Kostin

Majken Byström

Ella Knuutti

26 september

Anna Elmehög

Maria Elmehög

Camilla Lagergren

Olle Borg

Anki Wiström

BARNTÄVLINGEN

Alva Kyrk

Joline Hamrin

Holly Gyllenqvist

19 september

Birgitta Vallgren

Agneta Karlsson

Astrid Redbrin

Camilla Lagergren

Gunnel Lind

BARNTÄVLINGEN

Linus Mattson

Joline hamrin

Hugo Thunström

12 september

Plivi winlöf

Majken byström

Eva Bollemo

Sandra Bergström

Angelica Andersson

BARNTÄVLINGEN

Edvin

Meya Asp

Felicia Lohi

VINNARE VÅRTERMINEN 2021

30 maj

Tommy Byström

Gunnel Lind

Birgitta Vallgren

Christian Berg

Lars-Gunnar Holmbom

BARNTÄVLINGEN

Walther Nordström

Felicia Lohi

Enya Jalonen

23 maj

Inger Vallgren

Yngve Marklund

Anna-Maria Byström

Jonathan Viström

Tilde Ulfsparre

BARNTÄVLINGEN

Astrid Borg

Mai Chirapinya

Henry Pallin

16 maj

Tilda Lundqvist

Birgit Carlsson

Hilma Pallin

Kjell-Åke Norberg

Viktor Olsson

BARNTÄVLINGEN

Erik Larsson

Liam Viklund

Jonah Styf

9 maj

Carina Norling

Emilia Lundkvist

Tindra Höglund

Inger Forslund

Nicoholas Zavala

BARNTÄVLINGEN

Mollie Bäck

Hugo Thunström

Leon Lindström

2 maj

Marie Vallgren

Jesper Knuutti

Carina Nyberg

Ann-Katrin Nordqvist

Sven-Arne Lindblom

BARNTÄVLINGEN

Alfons Claesson

Kevin Zavala

Freja Westin

25 april

Ing-Marie Norgren

Felix Johansson

Ann-Katrin Nordqvist

Henrik Ljusberg

Lia Nyberg

BARNTÄVLINGEN

Alfons Claesson

Ida Björnfot

Liam Nordin

18 april

Bernt-Ove Bergsten

Thomas Andersson

Anders Gelinder

Tilde Ulfsparre

Felix Wedén Wadell

BARNTÄVLINGEN

Moa Ottosson

Hugo Thunström

Hilma Pallin

11 april

Christian Svedin

Per Fredheim

Carina Norling

Neo Johansson

Julia Larsson

BARNTÄVLINGEN

Svea Eden

Alicia Sahlin

Jax Lindberg

4 april

Vida Wedin

Maija Larsson

Maria Sjöberg

Carina Nyberg

Hanna Häggquist

BARNTÄVLINGEN

Amanda Hjort

Meja Perming Öhman

Wilmer Åström

28 mars

Amanda Fäll

My Hammarberg

Roland Sjöberg

Elisabeth Eriksson

Per Rautila

BARNTÄVLINGEN

Milly Kostin

Hugo Thunström

Henry Pallin

21 mars

Maria Sjöberg

Ebba Anne Nilsson

Sven-Erik Ljung

Cina Nyberg

Thomas Nilsson

BARNTÄVLINGEN

Alva Perming Öhman

Edwin Åslund

Hugo Thunström

14 mars

Thorbjörn Nordström

Johanna Forslind

Barbro Hammarström

Rosie Bergsten

Samuel Ahnström

BARNTÄVLINGEN

Pilvi Winlöf

Hailey Hellberg

Tilda Loden

7 mars

Fredrik Henriksson

Thea Vilmiäko

Linnea Höglund

Tilde Ulfsparre

Astrid Berg

BARNTÄVLINGEN

Milly Kostin

Walter Nordström

Wilson Lindin

28 februari

Tony Nordin

Moa Ottosson

Wilmer Åström

Anette Björnfot

Filippa Olofsson

BARNTÄVLINGEN

Nellie Mejias

Otto Sjödin

Walther Nordström

21 februari

Mats Skaränger

Nathali Zavala

Malin Svelander

Jonas Bäckman

Birger Bäckman

BARNTÄVLINGEN

Knut Hammarberg

Walther Törnsten

Carl Gode Lehman

14 februari

Mimmi Johansson

Cecilia Lind

Catarina Olsson

Benny Wadell

Jan Pettersson

BARNTÄVLINGEN

Hugo Thunström

Leo Engström

Liam Melander

7 februari

Inger Vedin

Inger Dahlgren

Anette Björnfot

Bernt-Ove Bergstan

Fredrik Häggquist

Barntävlingen 

Britta Nilsson

Alexander Nordström

Jax Lindberg

31 januari

Madeleine Bylund

Anna Sjölinder

Thomas Andersson

Benny Wadell

Malin Åsén

BARNTÄVLINGEN

Bo Nilsson

Hampus Poll

Mia Estelle Svahn

24 januari

Neo Söderström

Berit Karlsson

Gunnel Lind

Niklas Björnfot

Inger Vallgren

BARNTÄVLINGEN

Majken Byström

Mira Eriksson

Elis Forslind

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Här hittar du:

Sidovinnare och barnrebusvunnare 2020

Uppdaterad: 08 MAR 2021 08:39 Skribent: Marie Lundqvist

Hjärtstartare finns i Korpstugan

I Korpstugan finns hjärtstartare.

 

Klicka på bilden för länk och guide till inloggning och passbokning.

Klicka på bilden för att registrera ditt medlemsskap, köpa terminskort och boka pass i Kit. Pass bokas endast för spinning, drop in på övriga pass. 

 

Tidningen #thisiskorpen visar på vår bredd och inspirerar Sverige till ett liv i rörelse med mycket glädje, gemenskap och känslan av att hos oss är alla välkomna!

 


Nyfiken på Korpen? Klicka på bilden och kika in på korpens webbsite.

Postadress:
Timrå Korpidrottsförening. - Korpen
c/o Gunilla Enerud, Backgatan 3
86132 Timrå

Besöksadress:
Korpstugan, Gymnasievägen 8
86141 Sörberge

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info