Hoppa till sidans innehåll

Sidovinst/barnrebusvinst


Grattis! sidovinst och barnrebusvinst hämtas ut på gåbingosöndagarna kl 10-13. Vi reserverar oss för eventuella stavfel.

Chans till extravinst,"sidovinst", varje vecka om du skriver namn och adress och lämnar in din bricka som du inte vunnit bingo på. Vi drar även tre barnrebusvinnare varje söndag.

Med anledning av dataförordningen GDPR, publicerar vi endast namn. Uppge namn och adress vid hämtning av vinst. Vi sparar inga personuppgifter efter det att vinst hämtats ut.

 

VINNARE HÖSTTERMINEN 2019

10 november

Tigerman Christ

Carina Nyberg

Veronica Hägglund

Mimmi Johansson

Carina Olsson

Barnrebusvinnare

Liam Nordin

Theodor Norberg

Clara Östensson

3 november

Kåke Backlund

Berit Nyberg

Svea Edén

Monika Persson

Kerstin Lundgren

Barnrebusvinnare

Hugo Thunström

Elise Einarsson

Thilde Söderberg

 

27 oktober

Carina Nyberg

Rolf Nordvall

Gunnel Lind

Fredrik Glennemo

Helga Bårman

Barnrebusvinnare

Erik Kyrk

Ella Knutti

Milly Eriksson

 

20 oktober

Folke Eriksson

Anders pettersson

Kerstin Bergström

Ingrid Forslind

Gudrun Källman

Barnrebusvinnare

Belle Brännmark

Simon Forsberg

Märta Westerholm

  

13 oktober

Berit Karlsson

Barbro Rystedt

Ingrid Carlsson

Anniqa Pettersson

Inger Söderberg

Barnrebusvinnare

Thilde Söderberg

Petronella Mikalesson

Isak Nyström

 

 

6 oktober

Sandra Andersson

Jan Boström

Joakim Ulander

Sune Bredin

Carina Nyberg

Barnrebusvinnare

Emelia Wisén

Hugo Karlsson

Bella Bernblom

 

 

29 september

Agnes Glennemo

Alicia Sahlin

Johannes Gustavsson

Folke Eriksson

Barbro Hammarström

Barnrebusvinnare

Johannes Gustavsson

Emilia Lång

Harry Brännmark

 

22 september

Marlene Nordling

Thomas Johansson

Ingrid Forslind

Kerstin Lindgren

Inger Söderberg

Barnrebusvinnare

Hugo Thunström

Simon Forsberg

Maja Lidin

 

15 september

Arvid Sundström

J-B Thunström

Tomas Johansson

Lennart Bergkvist

Sigvard Forsman

Barnrebusvinnare

Axel Lindgren

Neo Söderström

Felix Johansson

 

8 september 50-årsjubileum av gåbingon. Sidovinnarna drogs på plats.  

Barnrebusvinnare 

Erik Kyrk

Louisa Backström

Jacob (har glömt att skriva efternamn) Uppge adress när vinsten hämtas. 

 

VINNARE VÅRTERMINEN 2019 

12 maj

Simon Forsberg

J Nordvall

Signe Ejesjö

Lennart Bergkvist

Cecilia Lind

Christer Tigerman

Barbro Hammarström

Lisbeth Melin

 

5 maj

Margaretha Svensson

Anna Engström

Kerstin Bergkvist

Tobias Dahlstedt

Susanne Larsson

Leia Engström

Marléne Engström

Lena Engström

Barnrebusvinnare April:

Axel Lindgren

Zyon Pettersson

Emil Gradin

 

28 april

Lars Hansson

Benjamin Thun -Hansson

Britt Forslund

Henrik Ljusberg

Berit Nyberg

Yvonne Pettersson

Kerstin Bergström 

Barbro Söderberg

 

21 april

Catarina Olsson

Barbro hammarström

Wayne Svensson

Benjamin Thunman

Eily Forsberg

Lennart Bergström

Mats Olsson

Kerstin Bergström

 

14 april

Isabel Sälg

Camilla Lagergren

Margaretha Svensson

Karin Persson

Jonas Larsson

Yngve Marklund

Magnus Ledin

Catarina Bernblom

 

7 april

Wilma Lindström

Melina Danielsson

Ulla Vesterlund

Sandra Andersson

Ottilia Edlund

Cristina Norberg

Kurt Jonsson

Lennart Bergkvist

BARNREBUSVINNARE - Mars

Ella Knutti

Erik Kyrk

Milly Eriksson

 

31 mars

Alexander Georgson

Andreas Pettersson

Oliver Bergman

Thomas Johansson

Margaretha Svensson

Albin Lindström

Kerstin Bergström

Helga Bårman

 

24 mars

Jonas Larsson

Sven-Erik Ljung

Ewa Thun

Sara Holmgren

Johanna Lidin

Benny Wadell

Robert Näslund

Anna Engström

 

17 mars

Ulf Näslund

Birgitta Vallgren

Sandra Lemon

Åsa Rylander

Julia Larsson

Sture Melin

Linda Knuutti

Emil Öberg

 

10 mars

Marcus Jonasson

Elliot Fernström-Backlund

Olle Kjellin

Julia Näslund

Frida Melander

Kerstin Bergström

Barbro Hammarström

Leo Bernblom

3 mars

July Hamrin

Bengt-Erik Rylander

Olivia Engblom

Emilia Hofling

Monica Byström

Marie Widén Wadell

Birgitta Vallgren

Lisbeth Melin

Barnrebusvinnare Februari:

Noel Lindahl

Hilma Pallin

Benjamin Georgsson

 

24 februari

Elisabeth Eriksson

Benny Wadell

Ingrid Forslind

Rolf Åhlberg

Kenneth Nyh

Karstin Marklund

Didrik Glennemo

Margaretha Svensson

 

17 februari

Karin Sellén

Lena Söderholm

Camilla Lagergren

Rigmor Lindblom

Bengt-Erik Rylander

Robert Andersson

Kerstin Bergström

Marianne Olsson

 

10 februari

Sture Melin

Inger Vallgren

Kerstin Bergkvist

Birgitta Vallgren

Linda Knuutti

Roland Sjöberg

Hanna Gagner

Henrik Ljusberg

 

3 februari

Gun Andersson

Bo Vallgren

Bill Öberg

Johan Lemon

Barbro Hammarström

Agneta Carlsson

Emil öberg

Benny Persson

Barnrebusvinnare Januari:

Lova Rundberg

Maja Olsson

Majken Byström

 

27 Januari

Gunnel Lind

Barbro Söderberg

Ronny Jonsson

L Åström

Birgitta Vallgren

Sven-Arne Lindblom

Jesper Knuutti

Marie Rundberg

 

 

20 januari

Camilla Lagergren

Karin Sellén

Marie Rundberg

Linda Knuutti

Ann-Sofie Olsson

Kåge Backlund

Sture Melin

Carin Åberg

Barnrebusvinnare December

Ells Knuutti

Freya Andersson

Milly Eriksson

 

13 Januari

Axel Lindgren

Nova Brundin

Mattias Lindström

Rigmor Lindström

Fredrik Häggqvist

Jens Lindström

Maya Andersson

Carin Åberg

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Här hittar du:

Sidovinnare och barnrebusvinnare 2018

Uppdaterad: 17 SEP 2018 16:58 Skribent: Marie Lundqvist

Hjärtstartare finns i Korpstugan

I Korpstugan finns hjärtstartare.

 

Klicka på bilden för länk och guide till inloggning och passbokning.

Klicka på bilden för att registrera dig, logga in och boka pass i Kit. Passbokning gäller endast spinning. 

 

Tidningen #thisiskorpen visar på vår bredd och inspirerar Sverige till ett liv i rörelse med mycket glädje, gemenskap och känslan av att hos oss är alla välkomna!

Postadress:
Korpförening Timrå - Korpen
Cirkelvägen 10
86143 Sörberge

Besöksadress:
Korpstugan, Gymnasievägen 8
86141 Sörberge

Kontakt:
Tel: 060576546
E-post: This is a mailto link

Se all info