Hoppa till sidans innehåll
Foto: Marie Lundqvist gåbingo

Sidovinst/barnrebusvinst


Grattis! sidovinst och barnrebusvinst hämtas ut på gåbingosöndagarna kl 10-13. Vi reserverar oss för eventuella stavfel.

Chans till extravinst "sidovinst" varje vecka om du skriver namn och adress och lämnar in din bricka som du inte vunnit bingo på. Barnrebusvinnare dras första söndagen i varje månad.

Vårterminen 2018: Söndagar 14 januari - 13 maj

Förra året sidovinnare och barnrebusvinnare hittar du längst ner på sidan.

 

VINNARE VÅRTERMINEN 2018 

15 april

Lillian Hubinette Nackstavägen 34A Sundsvall

Monica Byström Duvvägen 20 Timrå

Elis Forslund Spövägen 3 Sörberge

Imilia Näsman Triangelvägen 56 Bergeforsen

Kerstin Nilsson Skogsvägen 18 Timrå

Åsa Rylander Solum 222 Kovland

Hanna Gagner Tranvägen 28 Timrå

Lilly Pettersson Frölandsvgen 59 Timrå

 

8 april

Yvonne Källberg Fagervik

Frida Uppström Klintgatan 7 Sundsvall

Elin Norrgård Skägsta 342 Söråker

Roland Sjöberg Kungsvägen 121 Timrå

Shelly Söderström Rekrytvägen 1 Sundsbruk

Markus Mellander Bergeforsen

Paula Hägglöf Havsörnsvägen 30 Sundsvall

Kristina Glennemo Lärkvägen 3 Sörberge

 

1 April

Bernt Granström Mellangatan 20 Timrå

Gustav Ågren Lekängsvägen 15 Bergeforsen

Lars nordin Sörbergevägen 23 Sörberge

Kerstin Bergström Köpmangatan 34 Timrå

Anders Pettersson Duv 20 Timrå

Marie Svedberg 6 Sundsvall

Louise Burman Södra allén 38 Sundsvall

Alice Mellander Stavrevägen 6 Bergeforsen

BARNREBUSVINNARE - MARS

Thea Sjögren Kurbacken 2 Timrå

Maya Andersson Mogatan 3B Söråker

Hugo Thunström Köpmangatan 16 Timrå

 

25 mars

Karin Forsberg Mellangatan 19 Timrå

Leo Bernblom Hyttmästarbacken Sundsbruk

Meija Novalli Kungsvägen 137 Timrå

Sonja Åkerlund Bergtoppsgatan 9 Sörberge

Stina Centerstad Lärkvägen 3 Sörberge

Soili Saari Lilla Bandsjön 108 Timrå

Lisbeth Melin Drevvägen 3 Timrå

Gunnel Lind Stationsgatan 8F Timrå

18 mars

Kristina Oloffson Borrgatan 3 Bergeforsen

Monica Byström Duvvägen 20 Timrå

Thea Falberg Lundholm Dragvägen 13 Sörberge

Fredrik Glemmemo Lärkvägen 3 Sörberge

Vill Melander Stavreviksvägen 9 Bergeforsen

Felix Widén Sadell Tallbacksvägen 8 Timrå

Stafan Lundkvist Tallbacksvägen 8 Timrå

Sven-Erik Ljung Polarisvägen 11 Sundsbruk

 

11 mars

Erna Jogaj Sandåsgatan 11 Timrå

Barbro Söderberg Viktjärnsgatan 2 Bergeforsen

Peter Åslund Radhusgatan 65 Sörberge

Leo Bernblom Hyttmästarb. 9 Sundsbruk

Bill Öberg Borrgatan 12 Bergeforsen

Lillemor Söderström Rekrytvägen 1 Sundsbruk

Lina Sjögren Kurbacken 2 Timrå

Camilla Lagergren Köpmangatan 16 Timrå

 

4 mars

Åke Vallgren Bastugränd 1 Fagervik

Barbro Hammarström Solhemsvägen 1 Sörberge

Nathai Zavalo Klippgatan 27 Sundsvall

Novalie Engholm Verkmästargatan 24 Sundsvall

Linus Svedberg Bragegatan 6 Sundsvall

Tommy Byström Tallnäsvägen 15 Sörberge

Marie Widen-Wadell Tallbacksvägen 7 Timrå

Ronny Jonsson Skogsvägen 20 Timrå

BARNREBUSVINNARE-februari

Majken Byström Duvvägen 20 Timrå

Shelly Söderström Rekrytsvägen 1 Sundsbruk

Freya Andersson Mogatan 3B Söråker

 

25 februari

K-G Söderberg Rörvägen 7A Sörberge

Tilda Lundkvist Tallbacksvägen Timrå

Kerstin Bergsten Triangelvägen 20 Bergeforsen

Annika Häggquist Bölevägen 22 A Sörberge

Gustav Ågren Lekängsgatan 5 Bergeforsen

Leia Engholm Verkmästargatan 24 Sundsvall

Stina Centerstad Lärkvägen 3 Sörberge

Tina Talberg - Lundholm Dragvägen 13 Sörberge

 

18 februari

Birgitta Andersson Finnstavägen 26 Sundsbruk

Gudrun Källman Sörberge

Karin Engström Lucksta Matfors

Catharina Fryxell Daggvägen 23 Sörberge

Britt Larsson Berglundavägen 30 Sörberge

Marie Svedberg Bragegatan 6 Sundsvall

Simon Forsberg Tjärngatan 9 Sörberge

Henrik Törngren Bragegatan 6 Sundsvall

 

11 februari

Birgitta Andersson Finstavägen 26 Sundsbruk

Barbro Söderberg Viktjärnsvägen 2 Bergeforsen

Gunnel Lind Stationsgatan 8F Timrå

Nikki Thimeradh 13 Timrå

Majken Byström Duvvägen 20 Timrå

Maj-Britt Forsström Berglundavägen 32 Sörberge

Kerstin Bergström Köpmangatan 34B Timrå

S Forsman Hovvägen 3 Sörberge

 

4 februari

Sonja Åkerlund Bergtoppsgatan 9 Sörberge

Kennet Svensson Januarivägen 36 Sundsbruk

Sven-Erik Ljung Polarisvägen 11 Sundsbruk

Nathalie Byström Tallbacksvägen 8 Timrå

Lena Norberg Färjevägen 41 Sörberge

Örjan Vesterlund Lärkvägen 1 Sörberge

Anders Larsson Krejaregatan 6 Sundsvall

Gun Olsson Östrandsvägen 22 Timrå

BARNREBUSVINNARE-januari

Emil Öberg Basvägen Bergeforsen

Tove Kyrk Tranvägen 28 Timrå

Alison Söderström Rekrytvägen 1 Sundsbruk

 

 

28 januari

Hanna Gagner Tranvägen 28 Timrå

Tommy Byström Tallnäsvägen 15 Sörberge

Elisabeth Nyh Morotsgatan 12 Bergeforsen

Jonas Larsson Trapetsvägen 6 Bergeforsen

Agneta Carlsson Fridhemsgatan 108A Sundsvall

Kristina Törngren Björkgatan 14 Sörberge

Sonja Zorvala Kungsvägen 109 Timrå

Jasmine Söderström Köpmangatan 11B Timrå

 

21 januari

Monica Strindlund Lejonvägen 8A Sörberge

Kerstin Bergström Köpmangatan 34B Timrå

Rigmor Lindblom Strålvägen 13 Sörberge

Åke Vallgren Bastugränd Fagervik

Gunnel Lind Stationsgatan 8 F Timrå

Sonja Zavala Kungsvägen 109 Timrå

Karl-Erik Rosenholm Johannedalsvägen 46 Sundsbruk

Henrik Forsgren Bågevägen 79C Sundsvall

 

14 januari

Barbro Hammarström Solhemsvägen Sörberge

Johanna Forslind Spövägen 3 Sörberge

Yngve Marklund Måsvägen 7 Timrå

Fredrik Häggquist Bölevägen 22 Sörberge

Felix Widén Wadell Tallbacksvägen 7 Timrå

Karin Engström Lucksta Matfors 

Jan Linder Ringvägen 2 Timrå

Kerstin Ågren Lekängsgatan 5 Bergeforsen 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Här hittar du:

Sidovinnare och barnrebusvinnare 2017

Uppdaterad: 18 APR 2018 20:46
Skribent: Marie Lundqvist

 

I Korpstugan

 

facebook2

 

 

Betalning- och medlemsregistrering 
Klicka på bilden för inbetalning och medlemsregistrering.

Postadress:
Korpförening Timrå - Korpen
Gymnasievägen 8
86030 Sörberge

Kontakt:
Tel: 060-576546
E-post: This is a mailto link

Se all info